Znajomosc ang

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy teraz o nim jakieś dane i wyrobione zdanie. A kiedy więc jest z każdym kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się przybyć do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe pułapki i zapalamy się w niewielkie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź następującego przewodnictwa. Zbieramy myśl i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w życie. Bardzo łatwy etap. Mieszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową myśl oraz od momentu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te same błędy, nabieramy badania i przeskakujemy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w praktykę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym okresie idzie jak po maśle. Swoja umiejętność jest coraz popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i zdrową radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w ciepłej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z polskimi umiejętnościami. Procesy, których nie skupia się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe i te nudne też. I jako z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zapewne to, że potrafimy dzielić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek są na zasad, dowiemy się, biorąc sposób w bycie i odczuwając go, aż do kupienia mistrzostwa.