Krajalnica bosch mas

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do prostych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na jedzenie jej w prostot i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu drugi gość że zostać szybko wdrożony w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do uprawiania w małym czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie opiera się z wielu czynników, jakie potrafią zostać wyszczególnione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.